INSTALACJE WODNO-KANALIZACYJNE TOMAX

Stawiamy na kompleksowe usługi najwyższej jakości, zatem w naszej ofercie nie mogło zabraknąć szerokiego zakresu usług instalacyjnych. Wykonujemy instalacje centralnego ogrzewania podłogowego i grzejnikowego oraz instalacje wody użytkowej i kanalizacji. Instalacje wykonujemy w różnych technologiach z wykorzystaniem rozmaitych materiałów takich jak: miedź, PP zgrzewa czy PEX. Wszystko w zależności od potrzeb oraz możliwości finansowych klienta.

Jednym z podstawowych etapów budowy domu jest wykonanie wewnętrznych instalacji. Etap podłączenia ich następuje po zamknięciu domu, przykryciu dachu oraz przed rozpoczęciem prac wykończeniowych.

Na elementy hydrauliczne budynku składa się całe orurowanie. Instalacja sanitarna w domu jednorodzinnym składa się także z urządzeń sanitarnych odpowiadających za doprowadzenie bieżącej wody. Ważne są również przewody w instalacjach, odpowiadające za wodę zużytą, odprowadzaną na zewnątrz budynku. Wielokrotnie są one wykonane z tworzyw sztucznych. Natomiast do ciepłej wody oraz wody pitnej doprowadzanej do domu, wymaga się najlepszej jakości materiałów.

 


 

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wycenę montażu instalacji dostosowanej do Twoich potrzeb.